Věděli jste, že antibiotika už na bakterie nestačí?

05.02.2015 13:30

Věděli jste, že antibiotika už na bakterie nestačí?

Bohužel i ta nejsilnější antibiotika ztrácejí své schopnosti. Proč? Protože v těle zanechají stopy, vůči kterým si bakterie vytvořily rezistenci. Jde o celosvětový problém, který se řeší, neboť veškeré výzkumy stále probíhají a nemají jasné závěry. Co s tím? Vědci přišli na to, že na bakterie je nejlepší stříbro nebo selen. Ovšem musí být mikronizované či zpracované nanotechnologiemi. Bakterie zahubí a přitom nehrozí, že by vznikla rezistence.

My o tom víme už několik let a jsme rádi, že se tato informace konečně dostává i do běžných sdělovacích prostředků v ČR.

Mikronizovaný selen společně s dalšími přírodními složkami najdete v českém produktu Euniké Pink Grape, který je MIKRONIZOVANÝ a jeho biologická aktivita je tak zvýšena. Několikaletá praxe nám jeho schopnosti potvrdila - a to jsme řešili i velmi vážné případy. Více o tomto českém zabíjáku virů a bakterií se dočtete ZDE.

POZOR! - Pink Grape nikdy nekombinujte s antibiotiky a pokud si nevíte rady s dávkováním, neváhejte se na nás obrátit.

České doplňky stravy

Euniké Silver - naše zkušenosti

22.07.2014 21:05
Euiké Silver je, jak se v naší praxi ukázalo, detoxikační produkt, který šetrně odstraní balast ze střev a zregeneruje játra. Používáme ho k šetrné detoxikaci, neboť drastická vynese ze střeva bakterie, které se následně obnovují až 10 let a některé se už neobnoví nikdy. Po odstranění balastu se...

Euniké Pink Grape - naše zkušenosti

19.05.2014 22:19
Extrakt z grepu a bylin Euniké Pink Grape je vhodný při chřipce a nachlazení. Je všestranný pomocník, SILNĚ DEZINFEKČNÍ. Ze zkušeností se osvědčil při nadýmání, pálení žáhy, průjmech. Je vhodný na bolest v krku (kloktat), při bolestech zubů (vyplachovat ústa roztokem z tobolky), můžeme dělat lázně...
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>