Rakovina

25.06.2013 10:22

POZOR! Pokud podstupujete chemoterapii, pak lze užívat pouze Powerful Worker obsahující colostrum. Níže uvedené postupy jsou v případě, že budete vše řešit pouze doplňky stravy.

Karcinom plic

Máme zkušenosti s tímto problémem, ale pokud chcete užívat doplňky stravy, je to dosti finančně náročné. Užívá Euniké Silver pro detoxikaci 2-2-0 a po 14ti dnech Euniké Green v mega dávkách - denně 6 tobolek 2-2-2 a Euniké Scarlet 6-9 denně.  Je třeba si na dávky zvykat a čekat, jak tělo zareaguje.

Zde je důležitá i psychika - můžete zkusit Euniké Grey nebo Euniké Magenta.

Rakovina slinivky břišní

Ráno: 2 tobolky GREEN + malou lžičku sirupu Queen Woman

V poledne: 2 tobolky PINK GRAPE

Večer: 3 tobolky SCARLET + malou lžičku sirupu Queen Woman

Upozornění!
Euniké GREEN obshuje dezintegrovanou sladkovodní českou chlorellu. Ta vyžaduje dodržovat pitný režim (2-3 l vody denně), jinak může vzniknout zácpa.
Pokud se berou léky, je potřeba dávkovat GREEN až za 2 hodiny po pozřetí léku. Chlorella by snížila jeho účinek, neboť z těla dostává pryč vše chemické.

 

NENASTYDNOUT
Velmi důležité je se chránit před nastydnutím a kontaktu s nemocnými. V případě začínajícího nachlazení okamžite posílit imunitu pomocí POWERFUL WORKER (2 - 0 - 2).

Doporučené doplňky stravy nejsou léky. Pokud by se stav zhoršil, je nutné kontaktovat lékaře. Doplňky stravy, které doporučujeme, jsou čistě přírodní.

 

DOPORUČENÍ:
Abychom s doplňky stravy mohli správně pracovat a dávkovat, bylo by dobré podstoupit další krevní testy pro porovnání předchozího stavu. Bohužel podrobné krevní rozbory stojí 5.000 Kč a pacientům se nedělají, pokud jim nic evideně není.

 

Co jíst:

  • Ryby (losos, tuňák), rýže, drůbež

  • Ovesné a obilné kaše

  • Zeleninu, ovoce: jahody, borůvky, maliny, hroznové víno, černý rybíz, červený rybíz, ostružiny, brusinky, jablka, broskve, meruňky, brokolice, zelí, artyčok, červené a žluté papriky, avokádo, chřest a lilek. Co se týká brusinek, zde doporučuji APO brusinky

Důležitý je pitný režim!!!!! 3 litry NEPERLIVÉ vody denně, kombinovat s čajem z ostropestře marinánského, ovocnými a zeleninovými šťávami (bio - aby byly bez pesticidů)

Rakovina a její řešení s biologicky aktivním kolagenem

C-olway (přírodní C): 4 - 6x denně 1 tobolka
"Přírodní C" se v těle chová jinak než synteticky vyráběné. U C-olway známe výrobu, proto zde můžeme garantovat, že jde skutečně o zdroj přírodního vitamínu C. Syntetické C je kyselina askorbová, E300. Přírodní C zamezuje delění rakovinotvorných buněk a snaží se je zpacifikovat, aby dál nenapadaly poškozené tkáně.

Invita (kolagen, E, mořské řasy) 4-6 x denně 1 tobolku
Colvita obsahuje biologicky aktivní kolagen, kterým regeneruje pojivovou tkáň. Napravuje tedy škody, které napáchaly rakovinotvorné buňky. Dává dopořádku místa, kde se ty mrchy "prokousaly". Poměrně rychle regeneruje orgány, které již byly napadeny.

Powerful Worker (colostrum): 4-6 x denně 1 tobolku
Obsahuje mimo jiné colostrum s imunoglobuliny, jenž velmi silně podpoří imunitní systém, který selhal. Díky tomu mohla rakovina propuknout.

V případě, že chemoterapii již podstupujete

Nasaďte užívání až po úplném zakončení chemoterapie. Určitě užívejte Euniké Green. Po chemoterpaii klesá hodnota bílých krvinek a tělo celkově velmi strádá. Kombinace chlorelly a betaglukanů je silnou vzpruhou pro takto oslabený organismus, kdy se z těla snaží dostat to špatné, co chemoterapie v těle napáchala a betaglukany jsou silnou výživou pro oslabené buňky.

Prevence

Rakovina lze porazit, jen je potřeba se na ni řádně vyzbrojiit. Každý ji v sobě máme, takže nelze podceňovat prevenci. V případě, že nemáte rakovinu diagnostikovánu a váš životní styl je různorodý, doporučuje se 2x ročně pročistit Euniké Silver a pravidelně užívat alespoň 1 tobolku GREEN. V případě kouření a jiných špatných zlozvyků GREEN 2x denně.