Přírodní antidepresivum Magenta využívá síly magnólie

19.01.2016 16:00

Když propadnete depresi, nemusíte hned šahat po chemických lécích. Přečtěte si zkušenosti lidí, kteří vyzkoušeli Mage ntu - český doplněk stravy lidově označován jako přírodní nenávykové antidepresivum.

Doplněk stravy Ma g enta obsahuje extrakt kůry Magnolie (Magnolia officinalis), která je významnou léčivou rostlinou v Asii. Tradičně se používá v Číně a Japonsku. Přípravek je dále obohacen extraktem z šištic chmele a inositolem, který patří do skupiny vitaminu B a je považován za vitamin krásy a zdraví. Účinnost Magenty byla zvýšena mikronizací.

Zkušenosti reálných uživatelů aneb na kom jsme ji testovali

 • Přepracované maminka - podnikatelka
  Naprosto vytížená a ustaraná podnikající matka propadla depresím, když začala dělat chyby ve svém podnikání a nezvládala zároveň chod o domácnost. Nepomohl ani útěk do přírody. Magenta zabrala druhý den, kdy nastalo výrazné zlepšení nálady. Do týdne byla žena zase plná síly, elánu a plně soustřěděná. To co se dříve zdálo nemožné, hravě zvládla během chvilky.
   
 • Vystresovaná bankéřka
  Neustálý tlak od šéfů na plnění plánů a také špatné vztahy s muži přivedly mladou bankéřku na pokraj zhroucení. Když ani po týdnu dovolené, kterou ztrávila na lůžku, nepomohlo, obrátila se na mě a zkusili jsme Magentu. Zde to trvalo 4 dny, než se projevilo zlepšení nálady a harmonizace. Žena pravidelně používala Magentu 2 měsíce. Nyní užívá pouze nárazově, kdy zase pociťuje stavy úzkosti.
   
 • Vyčerpaný dělník
  Pan K. je muž středního věku, který se živí každodenním chozením na pravidelnou směnu do továrny. Po práci musí doma plnit další úkoly téměř každý den. Vzhledem k tomu, že mu nediriguje jen žena, ale i tchýně, dostaly se jeho nervy na pokraj sil a dokonce uvažoval o sebepoškozování. Jeho problém postupně narůstal natolik, že se rozhodl vyhledat lékařskou pomoc. 2 roky následně strávil na antidepresivech vydávaných na předpis. Postupně se však objevovaly zdravotní potíže - otékání nohou, bolesti žaludku. Ošetřující lékař se dozvěděl o Magentě a zkusil postupně pana K. dostat z neurotik na přírodní Magentu. Po půl roce se muž zbavil návyku na neurotikách a obtíže ustaly. Zároveň dokázal být vůči panovačným ženám asertivní i bez léků.
   
 • Přetížený podnikatel
  Milan začal užívat Magentu 2-1-2 po dobu 14 dní. Po dvou týdnech hlásil, že mu změnila život. Uklidnil se, uvolnil a i jeho zaměstnanci pocítili, že se něco změnilo. Milan totiž dokázal u nich vidět i to, co kvůli přepracovanosti neviděl a uděloval pochvaly, které zvýšily i následnou produktivitu firmy.
   
 • Maminka s laktační psychózou
  Pro Magentu se Monika  rozhodla sama, aby nemusela užívat chemické tablety. V jejím případě to chvíli trvalo, ale dostala se z toho. Maminka i miminko jsou oba v pořádku.

Pokud už užíváte antidepresivum, nevadí, ale po zlepšení stavu a po domluvě s vaším ošetřujícím lékařem můžete začít upravovat dávky chemických antidepresiv a postupně je nahrazovat přírodní Magentou.