Oficiální prohlášení výrobce tropokolagenu Inventia

14.07.2015 17:18

Výrobce živého kolagenu INVENTIA® s 13ti letou tradicí se rozhodl koncem roku 2014 DEFINITIVNĚ UKONČIT SPOLUPRÁCI S FIRMOU COLWAY, pro kterou 10 let vyráběl, navrhoval a do sítě MLM dodával unikátní kolagenové výrobky v MODRÉM BALENÍ.

Výňatek z oficiálního prohlášení v prosinci 2014:

“Od této chvíle nemají žádné společnosti COLWAY právo identifikovat se s našimi výrobky. Cítíme povinnost otevřeně upozornit všechny klienty i prodejce, že i nadále kupované přípravky od Colway - včetně „Přírodního kolagenu“ Platinum, Silver a Graphite nebudou pocházet z naší produkce. Toto se týká i doplňku stravy, který jsme dodávali pod obchodním názvem Colvita. Všechny naše výrobky obdržely certifikáty bezpečnosti a byly schváleny k uvedení na trh. Kromě toho je naše společnost chráněna pojistkou odpovědnosti platnou pro celý svět včetně USA a Kanady. Nikdo (s výjimkou společnosti Inventia PT) nemá právo se na tyto skutečnosti odvolávat a registrovat výrobky.“

Jelikož s hlavním distributorem kolagenu Inventia pro ČR spolupracuje i Qekarna.cz, tímto děkujeme všem, kteří nás průběžně upozorňovali na pálení očí,  alergické reakce, řídkou konzistenci a zhoršenou kvalitu „modrých“ kolagenů. Laboratorní rozbory vámi zaslaných výrobků opravdu dokázaly, že se NEJEDNALO O PRAVÉ ORIGINÁLNÍ KOLAGENY vyrobené v Inventia, i to, že klíčový distributor Inventie – firma Colway - dodával "své vlastní" zboží do prodejní sítě ČR a SR - BEZ VĚDOMÍ VÝROBCE INVENTIA, v jejich balení a “zaštítěni“ jejich certifikáty kvality.

Jak rozpoznat pravý originální kolagen od INVENTIA?

Je to jednoduché – výrobce udělal 2 zásadní změny:

1.) nové názvy: kolagen na obličej FACE (dříve Platinum), na tělo BODY (dříve Silver), na vlasy a nehty Hair & Nails (dříve Graphite) a kolagenové kapsle Invita Skin Beauty (dříve Colvita)

2.) změna MODRÉHO balení kolagenu za exkluzivní ČERVENO-BÍLO-ZLATOU má hlubší význam. Červená barva představuje lásku k lidem, bílá barva pravdu a čistotu a zlatá barva nejvyšší kvalitu, ale i ryzí lidské hodnoty. V tomto balení probíhá distribuce přírodního živého kolagenu Inventia i v dalších zemích - USA, Kanadě, Beneluxu...