Anionové hygienické vložky - jaké vybrat?

17.04.2014 15:19

Vložky s anionovým čipem řeší plno zdravotních problémů, výborně sají a jsou tenké, takže nejsou pod oblečením vidět. Jenom si musíte umět vybrat ty správné!

S anionovými dámskými vložkami obchoduji už několik let napřímo z dovozci, takže všem, koho tato problematika zajímá, v tom udělám nyní pořádek.

Nejprve jsme měli v nabídce řadu anionek Love Moon, které u nás distribuovala společnost Winalite. Svého času byly registrovány jako zdravotní materiál, takže se na ně vztahovala i nižší DPH. Jelikož jde o patent vynalezený v Číně, tak tyto anionové vložky (neboli vložky s anionovým čipem) byly dodávány nejprve v obalech s čínskými znaky. Bohužel společnost Winalite je mezinárodní a tak se sem zboží dostávalo přes jiný stát a cena byla příliš vysoká. Přesto si zboží díky svým vlastnostem našlo své zákazníky. Později se Love Moon změnily na WinCare a výroba byla přesunuta k jiné společnosti. A když se letos změnil název potřetí, na WinIon, ukončili jsme spolupráci. Jakmile se často mění názvy, výroba a balení, tak je něco špatně. A to se pochopitelně projeví právě na produktech.

Mezitím, co se u nás v ČR poprvé anionové vložky vyskytly, se na trhu objevil nový hráč, český dovozce s vložkami Lady Anion s vylepšenou technologií, kdy anionový čip byl posílen nanovlákny s infračerveným zářením. Český dovozce si veškerou výrobu hlídá sám a dotáhl to do podoby, kdy obaly mají již české popisky, certifikaci ISO a také číslo mezinárodního patentu. Díky této spolupráci jsme mohli nahlédnout i do továrny na samotnou výrobu, protože dovoce nám zaslal všechny potřebné materiály včetně fotografií. Proto není tajemstvím, jak vypadá továrna a samotná výroba. Navíc cena pro spotřebitele rapidně klesla a účinky anionových vložek se znásobily. S tímto dovocem spolupracuji dodnes a na zboží mám 100% spolehnutí.

Je možné, že se vyskytly na trhu i jiné formy anionových vložek i za mnohem nižší ceny, ale já sázím na jistotu. A u anionek Lady Anion vím, že pocházejí z továrny, kde tento patentovaný produkt vymysleli a má i český protokol o zkoušce cytotoxicity od Státního zdravotního ústavu.

S vložkami Lady Anion s technologií FAR-IR běžně u klientek řeším vaginální mykózy, noční anionky jsou vhodné i pro lidi trpící inkontinencí, denní anionku můžete dát klidně i dítěti do plínky, pokud trpí opruzeninami. Také jsme experimentovali u lidí s plísněmi na nohou či zápachem Dříve se dovážely i anionové vložky do bot, ale protože zde lidé nepochopili, že něco může fungovat, tak se dovoz přerušil. Přesto jsme si poradili a lidé s problémy na nohách to nyní řeší vkládáním intimky pod chodidlo do ponožky. Po prvním dni zápach nohou přestal a do deseti dnů plíseň ustoupila.

Zapomeňte na běžně vložky aneb PROČ volit anionky (aniontky)?

  • Jsou zdraví prospěšné, působí antibakteriálně
  • Prodyšné = dýchají = pocit sucha
  • Obsahují 100% přírodní materiály
  • Vhodné i pro alergiky, posilují imunitní systém
  • Vysoká absorpce = hygiena
  • Nízká spotřeba 1 - 3 vložky denně
  • Likvidují bakterie, viry, houby, plísně
  • Prevence proti výtokům, zánětům, infekcím
  • Zabraňují mikrobiálnímu rozkladu - odstraňují pachy
  • Normální cena za to, že skutečně pomáhají