Angína

20.05.2013 20:37

Při bolestech v krku vysypte tobolku Powerful Worker přímo do krku. Ve většině případů, i při angíně, se bolest do 30ti minut zmírní a může i ustoupit. Imunoglobuliny obsažené v colostru okamžitě nastoupí a začínají pracovat. opakujte, pokud zase bolest nastane do té doby, než ustoupí. K tomu doporučujeme 4 - 6 tobolek (2-2-2) Euniké Pink Grape po dobu 4 dní. Musí být polknut po jídle a řádně zapít. Můžete nasypat také do krku, ale Pink Grape je příliš hořký a málokdo tuto chuť ustojí. Proto se Pink Grape podává vnitřně.

U opakovaných angín, kdy berete antibiotika, nasaďte Powerful Worker, zabrání vybití "dobrých" bakterií ve střevě. Po skončení antibiotik sypte do krku Pink Grape. Ten je však lépe užívat v akutní fázi, když cítíte, že na vás něco jde (např. škrábání v krku). Je vhodné celkově zvýšit imunitu colostrem, Greenem, celou kolekcí Woman.

Streptokoková angína

Tady jde celkově o sníženou imunitu. Pink Grape sypte rovnou do krku a udržte alespoň 1 minutu v dutině ústní  a kombinujte s Powerful Worker ve vyšších dávkách (4 denně). Vnitřně Pink Grape (2 - 0 - 2). Po 5ti dnech snížit na 2 denně. Pokud chcete s problémem zatočit, můžete přidat i Green. Colostrum zajistí, aby nevznikly horečky, Pink Grape zabíjí 800 druhů virů a bakterií.