Alergie

15.05.2013 23:06
 • Alergie na Slunce (tmavé a svědící suchá místa na krku, tváři při pobytu na sluníčku)
  Začněte Euniké Silver (1 - 1 - 0 ) a potom pokračujte s Euniké Green.(2 - 2 - 0) a k tomu mrkev. Dezintegrovaná řasa chlorella působí dobře na regeneraci kožních derivátů.
 • Alergie na pyly a vše, co kvete
  Můžete zkusit Green, jsou na něj perfektní reference. Pokud začnete užívat v případě, že alergie začala, dávkujte 2 - 0 - 2 (nebo pokud nebudete moci večer spát, tak 2 - 2 - 0) a po odeznění můžete snížit na 1 - 0 - 1 (nebo 2 - 0 - 0). Obvykle zmírnění nastává již druhý den.
  V případě, že berete léky proti alergii, lék podávejte 2 hodiny před tím, než vezmete Green. Green obsahuje dezintegrovanou chlorellu, která z těla odstraňuje všechno "chemické" a snížila by účinky podaného léku.
   
 • Alergie u kojících žen
  Zde záleží především na tom, jak je miminko staré, protože pokud se jen kojí, nastává problém s ovlivněním imunity i u miminka, což není žádoucí. Pokud již miminko přijímá i jinou stravu než mléko, lze dávkovat Green, ale ne každý den. Je lepší počkat a začít po ukončení kojení miminka.
   
 • Jarní alergie u dětí (zduřený nos, zarudlé oči)
  Pokud řešíme sezonní alergie, je dobré začít před vypuknutím problému, aby byl již imunitní systém nastaven.
  U dospělých zabírá Green, ale vzhledem k nízkému věku není dobré dávkovat každý den. Pokud se jedná o 14 leté dítě a má váhu dospělé osoby, můžete dávat Green každý den 1 tobolku.
  Můžete zkusit dávkovat ke Greeenu také 1 tobolku každý třetí den. Můžete přidat také Absolute Power každý den 1 tobolku. Pokud řešíme sezonní alergie, je dobré začít před vypuknutím problému, aby byl již imunitní systém nastaven.
  U velmi malých dětí doporučujeme kombinaci Euniké Yellow a Powerful Worker (s colostrem), čímž posílíme imunitu. Jde o dlouhodobé užívání, výsledky nečekejte za týden.
   
 • Alergie na oříšky
  V případě, že vás po konzumaci oříšků začne svědit jazyk, škrábat v krku apod., zkuste nasadit Euniké Silver 2 - 0 - 0 a pak dlouhodobě Euniké Green 2 - 2 - 0. Zkuste pak např. po 3 dnech zkusit oříšek a sledovat, zda se problém zlepšuje. Pokud Euniké Green alergii nevyřeší, tak pak není žádné jiné řešení.