Specializujeme se na alternativní přístup

Qekarna.cz poskytuje informace z oblasti přirozeného řešení zdravotních problémů bezlékovou alternativní metodou, zaměřuje se na nové vědecké studie, prevenci, a vše, co souvisí se zdravím, krásou a vitalitou.

Léky, kterými jsou lékárny naplněny až po strop, jsou generika s obsahem syntetických léčiv. Po podání tablet pacientům se však vyskytuje spousta nežádoucích účinků. Pro lékaře i farmaceuty jsou  tyto nežádoucí účinky považovány za normální, podle nich každé léčivo má nežádoucí účinky. Nám to však normální nepřijde. Proto jsme se vydali směrem, kde organismu lze pomoct přirozeně a bez nežádoucích účinků, příadně jsou eliminovány co nejvíce.

Celostní a alternativní medicínou se zabýváme od roku 2006. Z tohoto důvodu jsme se rozhodli podělit o zkušenosti i s vámi a podávat informace, které jsou založeny na vědeckých poznatcích. Tyto informace doplňujeme odkazy na výrobky, o kterých víme, že má smysl je užívat. U některých článků využíváme zkušeností několikaleté praxe Alternativní doktorky.

Díky úzké spolupráci s českou vědeckou sférou čerpámě výhradně z vědeckých a zahraničních zdrojů. Předáváme relevantní zajímavosti, které jsou oficiální nebo se odkazují na vědecké podklady.