Je vám nad 25 let a stále máte akné? Zbavte se ho!

07.11.2013 17:42

V tomto článku najdete 100% fungující postup, kterým se akné (acne) zbavíte jednou pro vždy. I tehdy, když si s vámi dermatologové nevědí rady, nepomáhá ani hormonální léčba, laser a přípravky z lékárny. Pokud dodržíte doporučený postup, nejpozději do tří měsíců budete mít pleť bez akné, zároveň omládnete.
Věřte mi, bojovala jsem za pomoci specialistů, lékařů a odoboríků s akné od svých 18ti do 27ti. Bezúspěšně. Pak jsem našla řešení.

Tip na úspěšný boj s akné

1. Ráno a večer pleť omyjte mycím kolagenovým gelem
2. Po omytí pleť neosušujte a naneste velmi malé množství kolagen Face a nechte 10 minut zaschnout
3. Po 10ti minutách naneste Noční kolagenový krém - noční proto, že není tak těžký, neucpává póry a pro mastnou či problematickou pleť je ideální
4. Projděte si 3-měsíční očistnou kúrou Euniké Woman či Euniké Man. Případně alespoň měsíčním užíváním Euniké Silver.
5. Z jídelníčku škrtněte rajčata a kečup, alkohol pokud možno také. Denně vypijte alespoň 1,5 litru neperlivé vody.
6. Počítejte s tím, že v prvním měsíci se může akné silně zhoršit. Jde o pozitivní účinek a rozhodně to překonejte. V žádném případě nepanikařte, pleť už nikdy tak hroznou mít nebudete. Pokud tento efekt nastane, snažte se vypít ještě víc neperlivé vody.
7. Můžete regeneraci také podpořit derma válečkem DNS o velikosti 0,25 mm, ten však nepoužívejte na aktivní akné, ale potom, až se ho zbavíte a chtěli byste odstranit jizvy či nedokonalosti, které akné na tváři napáchala.

Pokud chcete proces urychlit a nevadí vám větší investice, čištěte pleť 2x týdně žehličkou na vrásky a pleťovými gely Tuto péči lze praktikovat i právě klubající se pupínky. Pokud se podchytí včas, pouze cítíte, že se něco klube, ale nevyklube :)

Touto kúrou nejen pleť vyčistíte a zbavíte se jednou pro vždy akné, které vás pronásleduje již několik let, ale zároveň plet totálně zregenerujete, obnovíte, rozrpoudíte lymfu a o několik let omladíte.

Důležitá je vytrvalost a pravidelnost!