České přírodní antidepresivum Magenta

17.05.2016 11:30

Představujeme v Česku vyráběné 100% přírodní nenávykové antidepresivum Magenta, které již pomohlo spoustě lidem a stále sklízí další úspěchy. Produkt je registrován v ČR i na Slovensku.

Euniké MagentaMagenta je doplněk stravy s obsahem extraktu kůry magnólie (Magnolia officinalis), která je významnou léčivou rostlinou v Asii. Tradičně se používá v Číně a Japonsku pro její uklidňující účinky, napomáhá odstraňovat pocity napětí, stresu, strachu, úzkosti, podrážděnosti a deprese. Přípravek je dále obohacen extraktem z šištic chmele se zklidňujícími účinky, který je vhodný i při nespavosti. Inositol patří do skupiny vitamínů B a je považován za vitamín krásy a zdraví. Rovněž napomáhá zklidnění, účastní se metabolismu mozkových buněk a je významným antioxidantem.

Prvotním záměrem českého výrobce Queen Euniké je potlačení úzkostných stavů a případně i mírných depresí pomocí přírodních látek bez nežádoucích účinků a hlavně bez fenoménu návykovosti, jímž je provázeno používání chemických léčiv. Tobolky jsou bezpečnou a nenávykovou alternativou.

Qékárna doporučuje:
Magenta má široké využítí tam, kde člověk čelí stresovým situacím. Běžně ji užívají maminky na rodičovské dovolené, učitelé, hasiči, policisté, manageři, bankovní úředníci, ale i maturanti a studenti před důležitou zkouškou.

Stručně o  výrobci
Queen Euniké se specializuje se na výrobu vysoce kvalitních a zdraví prospěšných přírodních doplňků stravy. Všechny produkty jsou vyráběny s certifikací SÚKL (Státní úřad pro kontrolu léčiv). Od surovin až po finální "tobolku" je výroba pod neustálým farmaceutickým dohledem. Největší důraz je kladen na kvalitu, která dává výrobku maximální funkčnost a účinnost. Většina produktů je mikronizovaná, čímž umožňuje maximální vstřebatelnost a nižšší dávkování.